Minigolf

PROVOZ MINIGOLFOVÉHO HŘIŠTĚ JE PŘERUŠEN.

Minigolfové hřiště v Březové je součástí venkovního areálu Kulturního domu a Multifunkčního centra Březová.

Pro návštěvníky je připraveno celkem 14 drah tzv. hobbygolfu. Hobbygolf je rekreačním provedením minigolfu, který je určen zejména menším obcím, hotelům, restauracím apod. Jedná se o zmenšenou variantu miniaturgolfu, kdy jsou dráhy cca o 20% menší a hřiště jako takové nepodléhá povinnosti certifikace. Díky tomu se na drahách nachází i mnohé druhy překážek, které na jiných formách golfových drah nenajdete.

Minigolf v Březové se hraje na čtrnácti drahách s překážkami (jedno kolo). Celkem je jedna hra tvořena třemi koly. Po dohrání jednoho kola se hráč přesouvá opět na dráhu č. 1. atd., než všechny dráhy nenavštíví třikrát. Min. doba pro vpuštění na hřiště je jedna hodina hry.

 

Provozní doba hřiště

ČERVEN - ZÁŘÍ

PONDĚLÍ - NEDĚLE – od 16:00 do 21:00 hod.

Hřiště je otevřeno za příznivého počasí.

 

Vstupné

ZDARMA
Hradí se pouze vratná záloha 50 Kč za osobu (za zapůjčení hole a míčku). Záloha bude vrácena v plné výši při vrácení herního nářadí v restauraci.

Ke vstupu do areálu slouží branka u hlavního vchodu do KD a u restaurace Kulturní dům, kde se také přímo nachází pokladna hřiště. Zde bude návštěvníkovi po zaplacení vstupného zapůjčena výbava (hůl, míček, hrací karta a tužka k zapisování výsledků), kterou hráč po skončení hry opět vrátí zde na pokladně.

 

Kontakt

Restaurace Kulturní dům - tel.: 725 826 042 (rezervace možné)

 

Pravidla hry a provozní řád

Minigolf - pravidla hry.pdf

Minigolf_Brezova_-_provozni_rad_2018.pdf

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.